تماس با ما

همایش و سمینار

چاپ افست یک سیستم چاپ است که امروزه به طور بسیار گسترده برای چاپ انواع بروشور، کاتالوگ، پوستر، کارت ویزیت فرم های عمومی و هر آنچه که بر روی کاغذ و با تیراژ و کیفیت بالا چاپ شود مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در چاپ افست از سیستم رنگی (CMYK  (Cyan, Magenta, Yellow, blacK  استفاده می کنند و رنگ ها به صورت جداگانه بر روی کاغذ چاپ می‌شوند. دستگاه‌های چاپ افست با توجه به مدل ها بین ۱ تا 6 ستون رنگ دارند.

چاپ افست

رویدادهای مناسبتی و تبلیغاتی

چاپ دیجیتال، روشی نوین برای تبدیل تصاویر دیجیتال و با کیفیت به محصولات چاپی در سریع ترین زمان است. هزینه چاپ دیجیتال در قیاس با چاپ افست بسیار زیاد است اما استفاده از سیستم دیجیتال، در تیراژ پایین بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. در این سیستم، هزینه چاپ هر صفحه ثابت بوده و با افزایش تعداد تغییر نمی‌کند.

چاپ دیجیتال

مراسم افتتاحیه، اختتامیه و خدمات جانبی

چاپ دیجیتال عریض به سیستمی گقته می شود که برای فضاهای داخلی و خارجی در ابعاد بزرگ قابل چاپ می‌باشند.

عمدتا این نوع چاپ به دو دسته Indoor و Outdoor تقسیم می گردد.

  • چاپ Indoor (فضای داخلی): این نوع چاپ بیشتر برای استندهای نمایشگاهی و تبلیغاتی و تابلوهای داخلی مورد استفاده قرار می‌گردد. حداقل عرض این نوع چاپ 90 سانتیمتر و حداکثر 150 سانتیمتر می باشد.
  • چاپ Outdoor (فضای خارجی): این نوع چاپ بیشتر برای تابلوهای خارجی، سردرب و بیلبوردها که در مقابل عوامل محیطی مانند آب و نور خورشید مقاوم تر است مورد استفاده قرار می‌گردد. حداقل عرض این نوع چاپ 150 سانتیمتر و حداکثر 500 سانتیمتر می باشد.
چاپ عریض